Poškodená stena v podchode v Prešove: Polícia hľadá svedkov

27.03.2025 Prešov

Prešov 27. marca (TASR) - Polícia hľadá svedkov poškodenia časti steny podchodu na Sekčovskej ulici v Prešove neznámym páchateľom. Ako TASR informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Prešove Jana Ligdayová, k udalosti došlo v pondelok 17. januára 2025 pár minút pred 23.00 h.

„Na betónovú stenu bielou, oranžovou, modrou i žltou farbou nastriekal neidentifikovateľný nápis. Mestu Prešov ako poškodenému subjektu vznikla škoda,“ uviedla Ligdayová.

Poverený príslušník obvodného oddelenia PZ v Prešove v prípade vedie trestné stíhanie pre trestný čin poškodzovania cudzej veci.

Polícia žiada občanov o spoluprácu pri stotožnení osoby na fotografii, informácie k nej môžu oznámiť na najbližšom oddelení PZ, na telefónnom čísle 158 alebo aj prostredníctvom profilu polície na sociálnej sieti.
 

Vyberte región

mark